Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0