Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 1.5
Wuthering HeightsRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The UntouchablesRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Columbus CircleRated ★ 2.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 4.0
Badges of FuryRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0