Titles you rated
LockeRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0