Movies
Ratings
181
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0