Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Special CorrespondentsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.0