Titles you rated
Blue PeriodRated ★ 4.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Knights of SidoniaRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Mysterious LoveRated ★ 2.0