Movies
Ratings
78
My PaparottiRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0