Titles you rated
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0