Movies
Ratings
109
Sea FogRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
HostelRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Saw VRated ★ 2.5
ThorRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5