Series
Ratings
71
DoctorsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0