Movies
Ratings
741
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0