Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
YoungjuRated ★ 4.5
Mortal EnginesRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 4.0