Movies
Ratings
923
A Ghost StoryRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
BaywatchRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5- The Last RideRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Part-time SpyRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0- CorsetRated ★ 3.5