Movies
Ratings
247
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 3.0
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 2.5
YogaRated ★ 1.0
MirrorsRated ★ 2.0
Piranha 3DDRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
4th Period MysteryRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
The Guard PostRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 3.5