Series
Ratings
18
ExtracurricularRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
ArgonRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5