Movies
Ratings
92 A Cinderella StoryRated ★ 4.0 A Cinderella StoryRated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 4.0 The ThievesRated ★ 4.0
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
 MatildaRated ★ 5.0 MatildaRated ★ 5.0
 Bee MovieRated ★ 4.0 Bee MovieRated ★ 4.0
 Radio StarRated ★ 4.0 Radio StarRated ★ 4.0
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
 Confession of MurderRated ★ 5.0 Confession of MurderRated ★ 5.0
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0 5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
 Eat Pray LoveRated ★ 1.0 Eat Pray LoveRated ★ 1.0
 The Phantom of the OperaRated ★ 5.0 The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
 Closer to HeavenRated ★ 3.0 Closer to HeavenRated ★ 3.0
 King KongRated ★ 4.0 King KongRated ★ 4.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
 My PaparottiRated ★ 5.0 My PaparottiRated ★ 5.0
 Live Free or Die HardRated ★ 5.0 Live Free or Die HardRated ★ 5.0
 School of RockRated ★ 4.0 School of RockRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 5.0
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
 The MaskRated ★ 4.0 The MaskRated ★ 4.0