Titles you rated
Running ManRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0