Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0