Series
Ratings
43
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5