Series
Ratings
62
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0