Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Our SchoolRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 1.0- WishRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 1.0
Swing GirlsRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
No Blood No TearsRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 3.0