Titles you rated
The GiverRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5