Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0