Titles you rated
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0