Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0- The PeakRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 2.0
SoulRated ★ 0.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5