Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0