Movies
Ratings
255
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
MarionetteRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The Soul-MateRated ★ 4.5
Collective InventionRated ★ 3.5