Series
Ratings
28
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0