Movies
Ratings
56
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.0