Series
Ratings
119
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.5- Marrying A MillionaireRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0- When A Man Loves A WomanRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Shin DonRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.5- Sad Love StoryRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5