Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The 100th Love with YouRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
PawnRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5