Titles you rated
ThunderballRated ★ 3.0
TwinsRated ★ 5.0
EvolutionRated ★ 5.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
Intolerable CrueltyRated ★ 4.0
Cutthroat IslandRated ★ 5.0
Double JeopardyRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 5.0
The InsiderRated ★ 5.0
Drop ZoneRated ★ 5.0
The HuntedRated ★ 4.0
The Color of MoneyRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
TakersRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 2.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.0
The HeatRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 5.0