Movies
Ratings
96
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Johnny EnglishRated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0