Titles you rated
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
SplitRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0