Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0