Titles you rated
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
MontageRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Taxi 3Rated ★ 5.0
Taxi 4Rated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0