Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 1.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5