Movies
Ratings
133
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Wedding SingerRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
French KissRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0