Titles you rated
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0