Movies
Ratings
147
PredestinationRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0