Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0