Titles you rated
BarbieRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
An Autumn TaleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5