Movies
Ratings
398
ParasiteRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
First ManRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0