Titles you rated
The MatrixRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0