Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
The SalesmanRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
GoldRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 5.0
Johnny ExpressRated ★ 4.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
FencesRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.0