Movies
Ratings
632
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Pineapple ExpressRated ★ 2.5
The Big LebowskiRated ★ 3.0
Sunshine CleaningRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0