Titles you rated
Taken 2Rated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Cutthroat IslandRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
DrivenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
ToysRated ★ 3.0