Series
Ratings
83 Friends Season 1Rated ★ 5.0 Friends Season 1Rated ★ 5.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
 Partners for JusticeRated ★ 4.5 Partners for JusticeRated ★ 4.5
 Gu Family BookRated ★ 2.0 Gu Family BookRated ★ 2.0
 New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0 New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
 Beethoven VirusRated ★ 3.5 Beethoven VirusRated ★ 3.5
 School 2013Rated ★ 4.0 School 2013Rated ★ 4.0
 I Live AloneRated ★ 4.0 I Live AloneRated ★ 4.0
 Avengers Social ClubRated ★ 3.5 Avengers Social ClubRated ★ 3.5
 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
 Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5 Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0
 Criminal MindsRated ★ 4.0 Criminal MindsRated ★ 4.0