Movies
Ratings
134
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Change-UpRated ★ 4.0