Titles you rated
InceptionRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0